Hakkımızda

Medipark Tıp Merkezi olarak 2017’de hizmet vermeye başlayan sağlık kuruluşumuz açıldığından bu yana sürekli kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir.

Amacımız, hastanemize başvuran her hastamızın, sağlıkla ilgili tüm sıkıntılarını çözebileceği bir kuruluş olmaktır.

Yeterli tıbbi cihaz, donanım ve sayıları 20’yi bulan hoca ve uzman hekim kadrosuyla birlikte 5 katlı binamızda hizmet vermekteyiz.

24 saat hizmet veren çağrı merkezimizde hastalar randevularını alabilmektedir. Hastalarımız hastane girişinde karşılanıp hasta danışmanları eşliğinde işlemleri titizlikle takip edilmektedir. Hasta danışmanları, hastanın tedavi ve tetkik süreçlerinde hastamızın yanında olmaktadırlar. Gerektiğinde Whatsapp ve mail yoluyla sonuçlar hastalarımıza ulaştırılmakta ve hasta bilgilendirilmektedir. Tedavinin başından sonuna kadar hastalarımıza aile ve ev sıcaklığı ile hizmet verilmektedir. Hastalarımızca iletilen tüm şikayet ve öneriler dikkate alınmakta ve ivedilikle çözüme gidilmektedir.

Vizyonumuz

Hastalarımıza sağlık hizmeti sunarken, hasta hakları ve etik kurallardan ödün vermeden, her hastaya insanca ve eşit imkanlar sunarak hizmet vermektir.

Misyonumuz

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını, sağlık hizmeti alanındaki gelişmeleri takip etmekle beraber, beklentileri görerek sürekli kendini yenileyen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Medipark Tıp Merkezi

Yönetim Kadrosu

Bilal AYDIN

Yönetim Kurulu Başkanı

Ayhan BENLİ

Genel Müdür

Emanullah AYDIN

Genel Müdür Yardımcısı

Op. Dr. Mustafa ÖZDEMİR

Mesul Müdür

İnsan Kaynakları

  • Özel Medipark Tıp Merkezi olarak işe alım süreçlerinde misyon ve vizyonumuzu sürdürebilecek yetkin adayları istihdam etmekteyiz.
  • Kuruluşundan bu yana hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında istihdam süreci gelmektedir.
  • Bünyemizde çalışmak isteyen adaylar info@mediparktipmerkezi.com.tr  adresine CV’lerini yollayabilir.

Sağlığa Açılan Kapınız.